Leśny Zakątek Magdalenka

?Leśny Zakątek? to inwestycja położona bardzo blisko Warszawy, w miejscowości Magdalenka ? Łazy. Skierowana jest do osób, chcących mieszkać z dala od zgiełku zatłoczonego miasta, w otoczeniu lasu i terenów rekreacyjnych, jednocześnie mających dostęp do bogatej infrastruktury wokół. Oferujemy nowoczesne lokale w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni 97 m2, z kominkiem, własnym ogródkiem, garażem i miejscem postojowym.

Planowany termin oddania inwestycji: IV kwartał 2018 roku.

Dom w cenie mieszkania

Nasza inwestycja skierowana jest do osób chcących zamieszkać z dala od zgiełku. Oferujemy lokale w zabudowie bliźniaczej w cenie mieszkań w Warszawie.

Blisko lasu

Nasza inwestycja posiada w swoim otoczeniu lasy i bardzo urozmaicone tereny zielone. Na samej działce jak i po przeciwnej stronie ul. Słojewskiego znajdują się lasy zachęcające do spacerów i aktywnej rekreacji.

Prestiżowa okolica

Magdalenka słynie z pięknego położenia, malowniczego lasu, sielskiej atmosfery. Nie można tu nie wspomnieć o okazałych rezydencjach i domach otoczonych zielonymi ogrodami.

Sklepy w pobliżu

W odległości 400 m znajduje się dyskont spożywczy Fresch a w odległości 2,6 km duży sklep Biedronka.

Szkoły i przedszkola w pobliżu

Nieopodal Leśnego Zakątka, znajduje się publiczna szkoła podstawowa wraz z Orlikiem (odległość 600 m), katolickie liceum (odległość 200 m), przedszkole (odległość 100 m).

Dogodna komunikacja

Inwestycja znajduje się w odległości 1,4 km od Al. Krakowskiej, która ma bezpośrednie połączenie z obwodnicą Warszawy i siecią autostrad. W planach jest też budowa Puławskiej BIS, z wjazdem za Lesznowolą w odległości 6 km.

mapka

Oferowane lokale

Lokal
Powierzchnia
Ilość pokoi
Cena
Status
Ogród
A1
118 m²
5
ZAPYTAJ
Dostępny
186 m²

A2
118 m²
5
ZAPYTAJ

REZERWACJA

123 m²

B1
118 m²
5
ZAPYTAJ
Dostępny
116 m²

B2
118 m²
5
ZAPYTAJ

SPRZEDANE

214 m²

Lokalizacja i otoczenie

Atrakcyjna i prestiżowa lokalizacja oraz bogata infrastruktura to atuty naszej inwestycji. ?Leśny Zakątek? położony jest przy ul. Słojewskiego w Magdalence – Łazy. W odległości zaledwie 300-500 m znajdują się: przystanek autobusowy, przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazjum i liceum, boisko Orlik, plac zabaw dla dzieci, sklepy spożywcze, apteka, restauracje, kościół, przychodnia zdrowia, rozległe tereny rekreacyjne idealne na spacery i wędrówki po lesie, wycieczki rowerowe czy pikniki. Centrum handlowe Janki znajduje się w odległości 8 km, obok którego znajdują się korty tenisowe, klub fitness i kino. Nasza inwestycja jest położona 1,5 km od Alei Krakowskiej, połączonej bezpośrednio z autostradą S8 oraz obwodnicą Warszawy.