Przejdź do treści

Inwestycja Rybitwy

Nasza nowa inwestycja ?Rybitwy? położona jest w miejscowości Zgorzała, w gminie Lesznowola. W spokojnej okolicy, otoczonej zielenią powstaną 4 nowoczesne domy w zabudowie szeregowej. Każdy o powierzchni 124m2, z własnym ogrodem (od 112 m2 do 219 m2), garażem i dodatkowym miejscem postojowym. Od zewnątrz budynki wyróżniają się eleganckim, oryginalnym wyglądem, połączeniem szarości oraz elementów drewnianych. W środku każdy dom posiada funkcjonalny układ przestrzenny. Duże okno z widokiem na ogród daje możliwość doskonałego doświetlenia wnętrza jak również pięknego widoku. Na parterze domu będzie się znajdować przestronna kuchnia, salon z dużym oknem i wyjściem na ogród, toaleta, hall z garderobą, kotłownia oraz garaż. Na piętrze zaprojektowane zostały 3 funkcjonalne sypialnie o pow. 11m2, 15m2, 18m2, dwie z nich posiadają przestronne garderoby . Ponadto na piętrze będzie duża łazienka. Do każdego domu przynależą ogrody z możliwością własnej aranżacji. To miejsce do wypoczynku na świeżym powietrzu dla każdego.

Wszystkie domy zostały sprzedane

Zdjęcia z budowy

Dom w cenie mieszkania

Oferujemy 4 domy w zabudowie szeregowej z własnymi ogrodami w cenie mieszkań w Warszawie.

Blisko natury

Inwestycja położona jest przy kameralnej ulicy Rybitwy w miejscowości Zgorzała, blisko granicy z Ursynowem. W otoczeniu domy jednorodzinne i kameralne osiedla. Z jednej strony można poczuć się jak za miastem , w otoczeniu zieleni, a z drugiej strony jest dostęp do potrzebnej infrastruktury.

Sklepy w pobliżu

Małe, lokalne sklepy spożywcze znajdują się 400-500 metrów od naszej inwestycji. Natomiast duży sklep Biedronka znajduje się w odległości 1,5 km przy stacji kolejowej PKP Jeziorki

Kolej SKM

W odległości 1,5 km od inwestycji znajduje się przystanek Szybkiej Kolei Miejskiej ?Warszawa Jeziorki. Jest to świetne rozwiązanie, aby szybko i bez korków dojechać do Centrum Warszawy czy innych stacji: Warszawa Jeziorki – Warszawa Centralna – około 30 min Warszawa Jeziorki – Warszawa Lotnisko Chopina ? około 30 min Warszawa Jeziorki – Warszawa Wschodnia ? około 40 min Warszawa Jeziorki – Warszawa Śródmieście – około 30 min

Placówki edukacyjne

W odległości 500 m od inwestycji znajduje się filia Zespołu Szkół Publicznych w Mysiadle, uczą się tutaj dzieci od zerówki do klasy 2 SP. Dla starszych dzieci zarówno szkoła podstawowa i gimnazjum znajduje się w Nowej Iwicznej ? w odległości 3,5 km. Placówka ta zapewnia dowóz dzieci szkolnym autobusem (przystanek na ul. Postępu, przy ul. Rybitwy) W ciągu 2 lat planowane jest otwarcie nowej placówki edukacyjnej w pobliskim Zamieniu. W odległości 1 km ? usytuowany jest niepubliczny żłobek oraz przedszkole niepubliczne z oddziałami integracyjnymi. Najbliższy plac zabaw dla dzieci znajduje się 450 metrów od naszej inwestycji, a 3,5 km dalej duże boisko piłkarskie FC Lesznowola, również z placem zabaw dla dzieci.

Dogodna lokalizacja

Mieszkańcy naszej inwestycji będą mogli bardzo łatwo skorzystać zarówno z komunikacji publicznej ? przystanek autobusowy znajduje się 400 m od oferowanych domów. W niedalekiej perspektywie czasu w odległości około 2 kilometrów zostanie wybudowany kolejny odcinek trasy ekspresowej S7, tzw. Puławska Bis, z węzłem w pobliskim Zamieniu i Lesznowoli. Dotarcie do centrum Warszawy zajmuje samochodem około kilkunastu minut.

Oferowane domy

Dom
Powierzchnia
Ilość pokoi
Cena
Status
Ogród
Karta domu
zobacz więcej
A
124 m2
4 / 5

SPRZEDANE

219 m2

Dom A

WIĘCEJ

B
124 m2
4 / 5

SPRZEDANE

112 m2

Dom B

WIĘCEJ

C
124 m2
4 / 5

SPRZEDANE

112 m2

Dom C

WIĘCEJ

D
124 m2
4 / 5

SPRZEDANE

219 m2

Dom D

WIĘCEJ

Standard wykończenia

POBIERZ

Standard Wykończenia – Inwestycja Rybitwy Zgorzała

Lokalizacja i otoczenie

Inwestycja położona jest przy kameralnej ulicy Rybitwy w miejscowości Zgorzała, blisko granicy z Ursynowem. W otoczeniu domy jednorodzinne i kameralne osiedla. Z jednej strony można poczuć się jak za miastem, w otoczeniu zieleni, a z drugiej strony łatwy dostęp do potrzebnej infrastruktury.
W najbliższej okolicy znajdują się: 500 m ? Zespół Szkół Publicznych w Mysiadle, Filia Zgorzała 400 m ? przystanek komunikacji publicznej (autobus) 450 m ? plac zabaw dla dzieci 300-900 m ? małe sklepy spożywcze 1,5 km ? duży sklep Biedronka przy PKP Jeziorki 1,5 km ? boisko piłkarskie FC Lesznowola wraz z placem zabaw 350 m ? przystanek autobusowy 450 m ? przystanek GIMBUS (autobus szkolny) 3,5 km ? Publiczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Nowej Iwicznej ? dowóz dzieci autobusem szkolnym (zatrzymuje się na ul. Postępu, tuż przy ul. Storczyka) 1,5 km ? przystanek Szybkiej Kolei Miejskiej Warszawa Jeziorki
Odległości i czas dojazdu SKM: Warszawa Jeziorki – Warszawa Centralna – Około 30 min Warszawa Jeziorki – Warszawa Lotnisko Chopina ? około 30 min Warszawa Jeziorki – Warszawa Wschodnia ? około 40 min Warszawa Jeziorki – Warszawa Śródmieście – około 30 min Mieszkańcy naszej inwestycji będą mogli bardzo łatwo skorzystać zarówno z komunikacji publicznej jak i z bardzo dobrego dojazdu samochodowego do Warszawy. W niedalekiej perspektywie czasu w odległości około 2 kilometrów zostanie wybudowany kolejny odcinek trasy ekspresowej S7, tzw. Puławska Bis, z węzłem w pobliskim Zamieniu i Lesznowoli. Dotarcie do centrum Warszawy zajmie samochodem około kilkunastu minut. Usprawni się wjazd i wyjazd z Warszawy zwłaszcza dla mieszkańców południowych miejscowości.