Przejdź do treści

Leśny Zakątek Magdalenka

Leśny Zakątek to inwestycja położona bardzo blisko Warszawy, w miejscowości Magdalenka-Łazy. Skierowana jest do osób, chcących mieszkać z dala od zgiełku zatłoczonego miasta, w otoczeniu lasu i terenów rekreacyjnych. Dużą zaletą jest dostęp do bogatej infrastruktury wokół. Oferujemy nowoczesne lokale w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni 118 m2, z kominkiem, własnym ogródkiem oraz dwoma miejscem postojowymi.

Planowany termin oddania inwestycji:  IV kwartał 2020 rok

Dom w cenie mieszkania

Nasza inwestycja skierowana jest do osób chcących zamieszkać z dala od zgiełku miasta. Oferujemy lokale w zabudowie bliźniaczej w cenie mieszkań w Warszawie.

Blisko lasu

W najbliższym otoczeniu inwestycji znajdują się lasy i bardzo urozmaicone tereny zielone zachęcające do spacerów i aktywnego wypoczynku.

Prestiżowa okolica

Magdalenka słynie z pięknego położenia, malowniczego lasu oraz okazałych rezydencjach i domów otoczonych zielonymi ogrodami.

Sklepy w pobliżu

W odległości 400 m znajduje się dyskont spożywczy Żabka w odległości 2,6 km duży sklep Biedronka.

Szkoły i przedszkola w pobliżu

Nieopodal Leśnego Zakątka, znajduje się publiczna szkoła podstawowa wraz z Orlikiem (odległość 600 m), katolickie liceum (odległość 200 m), przedszkole (odległość 100 m).

Dogodna komunikacja

Inwestycja znajduje się w odległości 1,4 km od Al. Krakowskiej, która ma bezpośrednie połączenie z obwodnicą Warszawy i siecią autostrad. W planach jest też budowa Puławskiej BIS, z wjazdem za Lesznowolą w odległości 6 km.

mapka

Oferowane lokale

Parter

Lesny_Zakatek_parter_03

Piętro

Lesny_Zakatek_pietro_02

Antresola

Lesny_Zakatek_antresola_03

Lokal
Powierzchnia
Ilość pokoi
Cena
Status
Ogród
A1
118 m²
5
ZAPYTAJ

SPRZEDANE

186 m²

A2
118 m²
5
ZAPYTAJ

SPRZEDANE

123 m²

B1
118 m²
5
ZAPYTAJ

SPRZEDANE

116 m²

B2
118 m²
5
ZAPYTAJ

SPRZEDANE

214 m²

GALERIA INWESTYCJI

Standard wykończenia

„Leśny Zakątek Magdalenka etap I”
Technologia wykonania i Standard wykończenia

Lokalizacja i otoczenie

Atrakcyjna i prestiżowa lokalizacja oraz bogata infrastruktura to atuty naszej inwestycji. „Leśny Zakątek” położony jest przy ul. Słojewskiego 17 A/B w Magdalence – Łazy. W odległości zaledwie 300-500 m znajdują się: przystanek autobusowy, przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazjum i liceum, boisko Orlik, plac zabaw dla dzieci, sklepy spożywcze, apteka, restauracje, kościół, przychodnia zdrowia, rozległe tereny rekreacyjne idealne na spacery i wędrówki po lesie, wycieczki rowerowe czy pikniki. Centrum handlowe Janki znajduje się w odległości 8 km, obok którego znajdują się korty tenisowe, klub fitness i kino. Nasza inwestycja jest położona 1,5 km od Alei Krakowskiej, połączonej bezpośrednio z autostradą S8 oraz obwodnicą Warszawy.